SOSYAL SORUMLULUK

Ülkemiz için gelecek nesillere bırakabileceğimiz yaşanabilir bir dünya için, CT GRUP olarak çevre, eğitim, kültür, sağlık ve spor gibi önemli alanlarda şirketimiz üstüne düşen sorumluluğu benimseyerek, sosyal projeler için gerekli yatırımlarını yapmaktadır.

Sosyal sorumluluk projelerimiz çerçevesinde, Çevkor "Benim Ormanım" ağaçlandırma kampanyası kapsamında son 3 yılda Ankara bölgesine yaklaşık 2000'den fazla fidan dikilmiştir.

Çayırhan'da geleneksel olarak her yıl düzenlenen futbol turnuvalarında PARK MEKANİZASYON takımının ana sponsorluğunu üstlenmektedir.

Beypazarı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi işyerlerine çeşitli alanlarda ihtiyaç duyduğu ara elemanları yetiştirirken, öğrencilerini daha iyi eğitim verebilmek için yeni derslikler ve makineler alınımında Şirketimiz okula gerekli desteğini vermiştir.

Beypazarı İlçe Kaymakamı Sayın Suat SEYİTOĞLU tarafından Beypazarı  Kemal Milaslı İlkokulunın dış cephesinin yenilenmesini sağlayan CT Grup Şirket Yöneticimiz Tolga ÇAĞLAYAN´ a yaptığı desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verilmiştir.

Çeşitli amatör sporlara destek vererek, bu sporun tanıtımına ve bölgemizdeki genç sporcuların ulusal ve uluslararası başarılar elde etmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Hakkımızda
2008 yılında kurulan firmamız, gelişmekte olan ülkemiz madencilik sektörüne kaliteli ve verimli çözümler sunmayı amaç edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen firmamız, bügün dünyada tanınan bir çok Uluslararası lider üretici firma mümessillikleri ile Türkiye madencilik sektörüne her alanda yenilikçi ve güvenli çözümler sunmaktadır.
Site Haritası
© Copyright 2014 CT Maden Ekipmanları LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.