Dış Cephe Yenilenmesine Destek
2015 / 2016 Eğitim Öğretim yılının başlamasıyla birlikte 01/10/2015 tarihinde Beypazarı İlçemiz Kemal Milaslı İlkokulu bahçesinde İlköğretim Haftası Kutlama Programı düzenlendi. 
Programa Beypazarı İlçe Kaymakamı Sayın Suat SEYİTOĞLU, Şirket Yöneticisimiz Tolga ÇAĞLAYAN ,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ayhan IŞIK, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Murat ŞAHİN, Okul Aile Birliği Üyeleri ve öğrenci velileri katılmıştır. 
Program sonunda Beypazarı İlçe Kaymakamı Sayın Suat SEYİTOĞLU tarafından Beypazarı  Kemal Milaslı İlkokulunın dış cephesinin yenilenmesini sağlayan CT Grup Şirket Yöneticimiz Tolga ÇAĞLAYAN´ a yaptığı desteklerden dolayı teşekkür plaketi verilmiştir.
Hakkımızda
2008 yılında kurulan firmamız, gelişmekte olan ülkemiz madencilik sektörüne kaliteli ve verimli çözümler sunmayı amaç edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen firmamız, bügün dünyada tanınan bir çok Uluslararası lider üretici firma mümessillikleri ile Türkiye madencilik sektörüne her alanda yenilikçi ve güvenli çözümler sunmaktadır.
Site Haritası
© Copyright 2014 CT Maden Ekipmanları LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.